A + V

Crestron to sprawdzona technologia, która zbliża ludzi. Bez względu na to, gdzie przebywają.

Crestron to sprawdzona technologia, która zbliża ludzi. Bez względu na to, gdzie przebywają.

Wspieramy naszych klientów w dostosowywaniu przestrzeni do realiów cyfryzującego się świata.

Największym wyzwaniem związanym z komunikacją w trybie hybrydowym jest zapewnienie takich samych doświadczeń dla wszystkich użytkowników: zarówno dla tych, którzy przebywają na spotkaniach fizycznie, jak i tych, którzy dołączają do nich zdalnie.

Z systemami konferencyjnymi firmy Crestron, spotkania hybrydowe są zawsze na wyciągnięcie ręki.

 

Intuicyjna obsługa, przyjazny interfejs i integracja urządzeń oferowana przez producenta, zbliża ludzi i ułatwia komunikację. W naszych realizacjach zawsze stawiamy na pewne i niezawodne rozwiązania. Dlatego urządzenia od firmy Crestron to dla nas gwarancja jakości, a także systemy dostosowane do realnych potrzeb użytkowników.

 1. Elastyczność i naturalność

  Wideokonferencje Crestron Flex z funkcją łączenia za pomocą jednego kliknięcia ułatwiają pracownikom przebywającym w różnych miejscach, naturalne i efektywne spotkania. System jest łatwy w użyciu, a także prosty do wdrożenia.

 2. Bez niedomówień, zakłóceń i opóźnień

  Inteligentne wideo sprawia, że każde spotkanie hybrydowe staje się wartościowe.

  Inteligentne rozwiązania wideo od firmy Crestron zapewniają spójne, dynamiczne i bardziej naturalne doświadczenia użytkowników podczas spotkań w każdej przestrzeni.

   

 3. Systemy sterujące, które pozwalają na inteligentną rezerwację

  Dzięki systemom do rezerwacji sal Crestron, pracownicy mogą samodzielnie zarządzać przestrzenią biurową. Umawianie spotkań staje się prostsze niż kiedykolwiek dotąd.

   

 4. Zorganizuj spotkanie z własnego urządzenia - w dowolnym miejscu

  Przekształć dowolną przestrzeń w wysokiej jakości przestrzeń konferencyjną, dzięki bezprzewodowej technologii konferencyjnej AirMedia®. Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w sali konferencyjnej, lobby czy pomieszczeniu wielofunkcyjnym, możesz łatwo prezentować treści i swoje pomysły.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.