A + V

Intensywny czerwiec w A+V

2024 | lipiec

Intensywny czerwiec w A+V

 

Czerwiec był bardzo intensywnym miesiącem dla ekipy A+V gdyż wzięliśmy udział aż w trzech konferencjach branży biurowej w różnych miastach Polski.

Sezon konferencyjny rozpoczęliśmy w Sopocie na Forum Rynku Nieruchomości w dniach 6-7 czerwca. Jako Brązowy Sponsor wydarzenia, na naszym stanowisku wystawowym prezentowaliśmy rekomendowane rozwiązania audiowizualne do nowoczesnych sal spotkań wspierających pracę hybrydową. Na uwagę zasługują tutaj rozwiązania do spotkań w trybie online (Microsoft Teams Rooms) oraz technologia bezprzewodowej prezentacji. W najciekawszych rozmowach kuluarowych dyskutowaliśmy o konieczności uwzględnienia technologii audiowizualnej w projektowaniu biura – ona naprawdę może pomóc!

Wraz z Sony Professional Displays and Solutions Europe 11 czerwca wzięliśmy udział w Forum Zarządzania Nieruchomościami Komercyjnymi we Wrocławiu. Podczas konferencji nasz Opiekun Klienta Ireneusz Tułacz opowiadał o nowoczesnych salach konferencyjnych i udzielał wskazówek na temat stabilnych, nisko-awaryjnych systemów audiowizualnych. Priorytety ESG, oszczędność energii, cykl życia urządzeń i łatwe zarządzanie infrastrukturą to ważne elementy systemu AV w nowoczesnych budynkach.

Konferencja Immersive Workplace w Warszawie odbyła się 17-18 czerwca. Jako Strategiczny Partner wydarzenia oraz partner magazynu Obiekty, mieliśmy okazję współkreować nowe podejście do budowy środowiska pracy z ekspertami branży workplace. Zespół A+V w składzie: Marta Jędrzejczak-Woronowicz oraz Ireneusz Tułacz, prowadził prelekcję na temat roli procedur i standardów w globalnym wdrożeniu AV.  Na ten temat już niebawem będziecie mogli przeczytać w naszym artykule w sekcji Blog.

Na tej konferencji uczestnicy mogli odnaleźć przekrój najciekawszych ekspertów i marek, będących liderami zarówno świata cyfrowego jak i fizycznego, którzy wspierają budowę nowoczesnego doświadczenie pracy.  Był to ciekawy miks wiedzy i perspektywy, będący odpowiedzią na pytanie w jakim kierunku będą ewoluować miejsca pracy w nowoczesnych organizacjach.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie rozmowy podczas odbytych konferencji i dziękujemy uczestnikom za zainteresowanie naszymi usługami. Mamy nadzieję, że przekazana przez nas wiedza będzie przydatna w nadchodzących projektach.

Dziękujemy organizatorom i partnerom za owocną współpracę i pracę nad rozwojem rynku workplace.