A + V

A+V Gwiazdą Biznesu 2023!

2023 | październik

A+V Gwiazdą Biznesu 2023!

A+V z pierwszym miejscem w kategorii „Mała Firma” w Plebiscycie Gwiazdy Biznesu 2023!

Z ogromną radością informujemy, że nasza firma została laureatem prestiżowego plebiscytu Gwiazdy Biznesu 2023, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii „Mała Firma”! Nagrody zostały wręczone już po raz dziewiąty. Są one przyznawane jako uznanie dla przedsiębiorców, którzy wkładają serce w rozwój lokalnej gospodarki i społeczności.

Gwiazdy Biznesu to plebiscyt organizowany przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, którego celem jest promowanie i nagradzanie sektora mikro, małych i średnich firm. Nagroda jest formą podziękowania dla przedsiębiorstw, które dokładają swoją cegiełkę do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, a także angażują się w rozwój lokalnej społeczności, przynosząc tym samym liczne korzyści dla Dolnego Śląska.

Nasza firma, dzięki swojej innowacyjności, zaangażowaniu i ciężkiej pracy, została doceniona przez Kapitułę Konkursu, złożoną z niezależnych przedstawicieli podmiotów gospodarczych i instytucji państwowych. Oceniane były aktywności podejmowane w 2022 roku, a wyboru laureatów dokonano na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych.

Wręczenie nagród odbyło się 6 października 2023 w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu, gdzie gwiazdą wieczoru był Mateusz Ziółko – pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Na gali znaleźliśmy się w gronie 500 wyjątkowych gości.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i świętować sukcesy wszystkich, lokalnych przedsiębiorców. Otrzymanie tego prestiżowego tytułu jest potwierdzeniem na to, że zmierzamy w dobrym kierunku, a także jeszcze większą motywacją do dalszych działań. To zasługa przede wszystkim wspaniałych ludzi, którzy tworzą nasz zespół, a także naszych klientów i partnerów biznesowych, którzy obdarzają nas zaufaniem i pozwalają nam na nieustanny rozwój.

 

Serdecznie dziękujemy organizatorom za to wyróżnienie oraz gratulujemy pozostałym laureatom. Jesteśmy pewni, że nagroda „Gwiazda Biznesu” to nie tylko prestiżowe wyróżnienie, ale również szansa na jeszcze większy rozwój i sukces naszej firmy.

Więcej informacji na temat plebiscytu oraz pełną listę laureatów można znaleźć na stronie: www.gwiazdybiznesu.com.pl.