A + V

A+V wyróżnione przez Ministra Rozwoju i Technologii

2023 | maj

A+V wyróżnione przez Ministra Rozwoju i Technologii

 

W sobotę 22 kwietnia w Filharmonii w Wałbrzychu odbyła się Gala Dolnośląskich Pracodawców – stowarzyszenia będącego częścią Konfederacji Pracodawców Lewiatan. Dolnośląscy Pracodawcy to jedna z najliczniejszych organizacji pracodawców na Dolnym Śląsku reprezentująca interesy polskich, w szczególności dolnośląskich pracodawców. Stowarzyszenie zrzesza blisko 170 pracodawców (głównie firm MŚP).

Gala uświetniająca okrągły jubileusz 30-lecia istnienia organizacji odbyła się w Filharmonii Sudeckiej im. Józefa Wiłkomirskiego w Wałbrzychu. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Dolnośląskiego – Pan Cezary Przybylski, Wojewoda Dolnośląski – Pan Jarosław Obremski, Prezydent Legnicy – Tadeusz Krzakowski, Prezydent Wrocławia – Jacek Sutryk oraz Prezydent Wałbrzycha – dr Roman Szełemej.

Wydarzenie było okazją nie tylko do integracji środowiska dolnośląskiego biznesu, ale także do podsumowania minionych 30 lat działalności organizacji oraz co najważniejsze – do wyznaczenia planów i celów działania na kolejne lata. Podczas tej gali nasza firma otrzymała wyróżnienie od Ministra Rozwoju i Technologii za nasz wkład w rozwój gospodarki Polski. Nasz Prezes Jarosław Kołcun otrzymał również pamiątkowy medal. Od lat z zainteresowaniem obserwujemy działania organizacji, która ma ogromny wkład w budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy i jego roli w społeczeństwie, integrowania środowiska, a także interwencji w sprawach istotnych dla ich członków. Wyróżnienie to ma dla nas naprawdę wyjątkowe znaczenie i bardzo się cieszymy, że nasze działania zostały docenione.

W A+V wciąż się rozwijamy, tworzymy miejsca pracy i płacimy podatki, a poza tym wnosimy coś wartościowego dla kraju. Dzięki wyróżnieniom takim jak to, mamy jeszcze większą motywację, do tego by „robić swoje” jak najlepiej!