A + V

A+V wprowadza innowacyjne rozwiązanie usprawniające wdrożenia projektów muzealnych

2022 | czerwiec

A+V wprowadza innowacyjne rozwiązanie usprawniające wdrożenia projektów muzealnych

Wiedza pozyskana na szkoleniach w ramach BrightSign Academy umożliwiła nam tworzenie własnych, autorskich aplikacji interaktywnych na monitory dotykowe.

Rozwiązanie to będziemy szczególnie wykorzystywać w projektach muzealnych, gdzie wrażenia wizualne są bardzo ważne dla zwiedzających. Znacznie usprawni to proces wdrożenia, ponieważ od tej pory nie musimy korzystać z podwykonawców – grafików i programistów!

Nasze umiejętności i doświadczenie sprawiają, że klient zauważa wiele korzyści z rozwiązań szytych na miarę i stworzonych specjalnie na potrzeby jego projektu. Oznacza to, że proces wdrażania systemów audiowizualnych w muzeach jest bardziej efektywny. Zmniejszenie kosztów, szybszy proces realizacji i mniej osób zaangażowanych w prace, to tylko część wartości, które mają pozytywny wpływ na łatwiejszą komunikację przy realizacji projektu i sprawiają, że proces przebiega bez problemów.

BrightSign Academy to seria kursów, które uczą wszystkiego, co warto wiedzieć o BrightSign i jego produktach. Kursy pozwalają zgłębić wiedzę na temat Digital Signage, konfiguracji odtwarzaczy oraz dostarczenia funkcji BrightAuthor.

W A+V ambicja jest jednym z filarów firmowych wartość i zawsze jesteśmy dumni z poszerzania wiedzy i ciągłego rozwoju naszych specjalistów – to wszystko, aby móc zapewniać naszym klientom najlepsze rozwiązania. Nasi inżynierowie zakończyli serię szkoleń i otrzymali certyfikat BrightSign. Nie możemy się doczekać przyszłych projektów w których będziemy mogli zastosować tę szytą na miarę aplikacje.