A + V

A+V i Microsoft na pierwszym Forum Biura i Administracji 2022

2022 | listopad

A+V i Microsoft na pierwszym Forum Biura i Administracji 2022

 

Tydzień temu odbyła się pierwsza edycja FORUM BIURO I ADMINISTRACJA 2022: Ludzie ∙ Przestrzeń ∙ Współpraca. Było to wydarzenie stworzone dla osób odpowiedzialnych za procesy biurowo-administracyjne i zgromadziło stacjonarnie ponad 100 uczestników. Wraz z naszym partnerem Microsoft mieliśmy przyjemność być częścią tej konferencji jako prelegent i wystawca.

Artur Celejewski, Senior Technical Specialist w firmie MICROSOFT wprowadził publiczność w świat Workplace z prezentacją: „Hybrydowa, zdalna, z biura… W jaki sposób zmienia się przestrzeń naszej pracy i jak ją elastycznie kształtować?”. Po przerwie networkingowej pełnej interesujących rozmów w kuluarach, Daniel Mordwiński i Marta Woronowicz poprowadzili warsztat dla uczestników konferencji na temat „Rozwiązania multimedialne wspierające elastyczny Workplace – jak stworzyć biuro wspierające pracę hybrydową?”. Podczas tego spotkania, uczestnicy poznali benefity z tworzenia biurowego standardu AV, otrzymali wskazówki na temat kryteriów tworzenia standardu, a także mieli możliwość przetestować nowoczesne urządzenia wideokonferencyjne i uzyskać praktyczne narzędzia do stworzenia efektywnego środowiska pracy dla ich zespołu. Rozwiązania dla sal spotkań w standardzie ONLINE wraz z wachlarzem użytecznych funkcji opartych na Microsoft Teams Rooms zostały przedstawione przy pomocy urządzeń Microsoft Surface Hub 2S, monitora desktopowego Samsung z wbudowaną kamerą oraz słuchawkami Poly (z funkcją tłumienia hałasu).

Delegaci konferencji mogli samodzielnie przetestować nowoczesne urządzenia również na naszym stanowisku wystawowym – do dyspozcji były Microsoft Surface Hub 2S, Samsung Flip 2 oraz 70-calowy monitor LED firmy Samsung. Dziękujemy naszym partnerom Microsoft i Samsung za wsparcie merytoryczne i sprzętowe przy organizacji tej inicjatywy.

Uczestnicy Forum wzięli również udział w konkursie,  którym nagrodą główną był audyt sal spotkań w ich biurze, połączony z konsultacją i rekomendacjami w zakresie systemów audiowizualnych dla biur.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o biurowym standardzie AV lub optymalnych systemach wideokonferencyjnych dla biur, skontaktuj się z nami: biuro@aplusv.pl