A + V

Dziękujemy

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

LED firmy Samsung z serii IER

Przyciąga wzrok i wzbogaca przestrzeń

Dziękujemy

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Zainwestuj w technologię, obok której nikt nie przejdzie obojętnie!

Ekran LED od firmy Samsung z serii IER zapewnia wyraźną i dokładną prezentację obrazu. Ponadto, dzięki łatwiejszej instalacji i przystępnej cenie jest oszczędnym rozwiązaniem, które daje ogromne możliwości.

W naszej ofercie specjalnej znajdziesz model LH015IERKLS/EN, który posiada następujące parametry fizyczne:

 • Rozstaw pikseli 1.5mm
 • Konfiguracja pikseli 640×360
 • Typ diod 3-in-1 1010

LED LH015IERKLS/EN sprawdzi się zarówno w przestrzeniach komercyjnych, jak i biznesowych. Od muzeów, przez centra handlowe, aż po recepcję w Twoim biurze.

 

Dlaczego warto zainwestować w Ekran LED od firmy Samsung z serii IER właśnie z A+V?

Gwarantujemy, że obecnie nie znajdziesz na rynku tego rozwiązania w niższej cenie niż u nas! Jeśli zależy Ci na nowoczesnej technologii, a przy tym nie chcesz przepłacać – to nie możesz przegapić tej szansy!

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!

 

Co wyróżnia ten model?

 

 • wysoki kontrast
 • brak widocznych ramek
 • możliwość dostosowania wielkości ekranu
 • bezgłośne działanie
 • mała głębokość, możliwość montażu na ścianie
 • praca 24/7

Jakie korzyści zapewnia LED z serii IER od firmy Samsung?

 1. Przyciąganie uwagi potencjalnych klientów

  Wyświetlacze Samsung LED serii IER zapewniają olśniewającą jakość obrazu w niewygórowanej cenie. Urządzenia te można dopasować do parametrów danej przestrzeni, gwarantując klientom bardziej wciągające wrażenia z oglądania.

 2. Łatwiejsza, oszczędna instalacja

  Wyświetlacze serii IER dostępne są w dwóch wersjach. W pierwszej urządzenie ma większy i lżejszy ekran w porównaniu do konwencjonalnych kabinetów, co upraszcza montaż. Druga natomiast jest 4-krotnie mniejsza, zapewniając tym samym większą elastyczność przy tworzenia układów wyświetlaczy.

 3. Elastyczny design

  Zaawansowany design serii IER zapewnia elastyczność przy dowolnym wewnętrznym zastosowaniu komercyjnym lub biznesowym. Obsługa orientacji pionowej i poziomej, a także montażu zakrzywionego i w kształcie litery „L” umożliwia prezentację treści w formie optymalnej dla każdej lokalizacji.

 4. Niezrównana jakość obrazu

  Rozwiązanie LED HDR wykorzystuje zaawansowane technologie, by zapewnić doskonały realizm prezentowanego obrazu. Dynamic Peaking i Inverse Tone Mapping sprawiają, że treści osiągają jasność szczytową o lepszym kontraście i bez poblasku. Z kolei szczegółowe mapowanie kolorów zapewnia wierne odwzorowanie barw.

 5. Wiernie odwzorowany kolor także w słabym oświetleniu

  Konwencjonalne wyświetlacze LED mają trudności z prawidłową prezentacją odcieni czerwieni, zieleni i niebieskiego przy niskich wartościach skali szarości. Urządzenia serii IER przełamują te ograniczenia za pomocą wyjątkowego algorytmu, który zachowuje gradację czerwieni, zieleni i niebieskiego i prezentuje precyzyjne, pełne detali kolory w słabo oświetlonych wnętrzach.

 6. Precyzyjne dostrojenie jednorodności

  Niezwykle dokładna fabryczna kalibracja i działająca w czasie rzeczywistym kalibracja subpikseli za pomocą lustrzanki cyfrowej dostraja wszystkie subpiksele urządzeń serii IER, by zapewnić jednorodną jasność i chromatyczność barw. W połączeniu z zaawansowanymi ustawieniami obrazu Samsung LED Signage Manager to udoskonalone rozwiązanie gwarantuje optymalną prezentację treści.

 7. Perfekcyjna prezentacja treści UHD

  Kompatybilny z wyświetlaczami Samsung S-Box sprawia, że do prezentacji przyciągających treści potrzeba jednego, scentralizowanego urządzenia. S-Box transmituje treści UHD na wiele wyświetlaczy serii IER bez konieczności używania urządzeń zewnętrznych i rozdzielaczy, dzięki czemu firmy mogą cieszyć się szybszym i efektywniejszym kosztowo działaniem.

 8. Zdalne zarządzanie treścią i urządzeniami

  Kompatybilność z platformą MagicInfo umożliwia użytkownikom wyświetlaczy serii IER tworzenie treści, ustalanie czasu ich prezentacji i ich wyświetlanie w całej sieci urządzeń. Istnieje możliwość monitorowania i dostosowywania ustawień wyświetlaczy oraz diagnozowania potencjalnych problemów z działaniem i zaradzania im z każdej lokalizacji za pośrednictwem dostępu zdalnego.

Wszystkie informacje o produkcie znajdziesz tutaj:

Zainteresowana/y zakupem?

Nie przegap tej wyjątkowej oferty. Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.