A + V

Pomagamy!

2016 | maj

Pomagamy!

Firma A+V w swych działaniach nie zapomina o potrzebujących. Dlatego 25 maja bieżącego roku odwiedziliśmy wrocławskie Hospicjum Ojców Bonifratów.

Hospicjum zapewnia opiekę osobom starszym oraz nieuleczalnie chorym. Krótka wizyta upewniła nas, że mamy do czynienia z profesjonalnym zespołem lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów, którzy angażują się w swoją pracę szeroko wychodząc poza zwykłe obowiązki służbowe. Zespół dba nie tylko o łagodzenie dolegliwości fizycznych, pamięta również o samopoczuciu i psychice swych podopiecznych. Zachęca do aktywności na polu sztuk pięknych, przez malowanie, rzeźbienie i wszelką inną działalność artystyczną.

Po krótkim spacerze w pięknym parku otaczającym hospicjum oraz po rozmowie z jego przedstawicielami dowiedzieliśmy się o planach stworzenia kina letniego dla rezydentów ośrodka oraz dla dzieci będących jego pacjentami niestacjonarnymi.
Z tą myślą przekazaliśmy Bonifraterskiemu Ośrodkowi Opieki Hospicyjnej dwa szerokoogniskowe projektory firmy NEC, dzięki którym pomysł stworzenia kina stanie się rzeczywistością. Mamy nadzieję, że będą one z powodzeniem wspierały działania personelu mające na celu uprzyjemnienie spędzonego tam czasu i pokazanie, że wszyscy bez względu na wiek i stan zdrowia zasługują na to co najlepsze.

 

logo