A + V

Gratulujemy zdobywcom nagród za „Najlepszy obiekt architektoniczny zrealizowany w 2015 roku”!

2016 | maj

Gratulujemy zdobywcom nagród za „Najlepszy obiekt architektoniczny zrealizowany w 2015 roku”!

 

logo

W tym roku rozdanie prestiżowych nagród SARP dla najlepszego obiektu architektonicznego w 2015 roku napawa nas wyjątkową dumą, gdyż nie jedna a dwie spośród naszych realizacji znalazły się na liście zwycięzców!
SARP – Stowarzyszenie Architektów Polskich, stworzone w 1877 roku jest dziś jedną z najważniejszych i najstarszych instytucji zrzeszających ekspertów branży architektonicznej.
Nagroda ta jest nie lada wyróżnieniem, dlatego z radością gratulujemy laureatowi Nagrody Stowarzyszenia Architektów Polskich za najlepszy obiekt architektoniczny wzniesiony na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej ze środków publicznych w roku 2015 – Muzeum Katyńskiemu. Dla nas również jest to wyróżnienie, gdyż w muzeum tym wykonaliśmy projekty branżowe adaptacji kaponiery bastionu pierwszego Cytadeli Warszawskiej, a koncepcję ekspozycji stałej.
Gratulujemy również i cieszymy się wspólnie ze Spółką Ericpol z Łodzi za nagrodę w kategorii obiekt użyteczności publicznej – budynek biurowy. Architekci Horizone Studio spisali się znakomicie, czego efekty możemy dziś podziwiać. My natomiast jesteśmy dumni mając swój wkład w postaci wyposażenia sal konferencyjnych, które dziś służą na rzecz komfortu i efektywności pracy.
Gratulujemy wszystkim Laureatom!