A + V

A+V jest Platinum Elite Partnerem marki Crestron

2022 | kwiecień

A+V jest Platinum Elite Partnerem marki Crestron

Crestron Platinum Elite to globalny program skierowany do wąskiej grupy integratorów AV, którzy wyróżniają się wysokim poziomem wdrożeń oraz posiadaniem certyfikatów ze szkoleń organizowanych przez producenta.

Bardzo cieszymy się z obecności w tym elitarnym gronie, gdyż daje nam to możliwość oferowania naszym klientom jeszcze lepszej jakości rozwiązań i wyższego poziomu usług.

Program Crestron Platinum Elite zapewnia nam szereg korzyści, które możemy odzwierciedlić w wartości dodanej dla naszych klientów. Oto kilka elementów, które mają największy wpływ na Wasz projekt i rezultaty biznesowe:
– większe rabaty czyli niższe ceny urządzeń;
– wsparcie handlowe i marketingowe, co oznacza, że jesteśmy w stanie szybciej i sprawniej odpowiedzieć na Wasze potrzeby;
– nadanie priorytetu naszym zgłoszeniom serwisowym oraz możliwość skorzystania z zamienników na czas naprawy, sprawia, że szybciej przywracamy sprawność Waszego systemu w przypadku awarii;
– dłuższa gwarancja na urządzenia to dodatkowe wsparcie i obniżenie ewentualnych kosztów;
– dostęp do platformy treningowej – nasi eksperci zdobywają najnowsze szkolenia i certyfikaty aby tworzyć dla Was najnowocześniejsze rozwiązania. Jesteśmy na czasie!

Współpracując z certyfikowanym partnerem Crestron Elite Platinum, możesz być spokojny o atrakcyjne ceny, jakość zaprojektowanego systemu AV, jego efektywną integrację, oraz solidne programowanie – a w przypadku usterki, otrzyma szybszą reakcję serwisową, za którą nie stoją dodatkowe koszty.