A + V

Zapisz się na wydarzenie, wypełniając formularz kontaktowy na dole strony!

aplusv_logo

A+V & Lenovo zapraszają!

8 grudnia 2023 roku, Microsoft Technology Center

Zapisz się na wydarzenie, wypełniając formularz kontaktowy na dole strony!

Weź udział w wydarzeniu, które organizujemy we współpracy z firmą Lenovo!

Spotkajmy się już 8 grudnia 2023 roku w Microsoft Technology Center przy al. Jerozolimskich 195A w Warszawie.

Nasze wydarzenie będzie skupione wokół tematu: Odkryj potencjał AI w AV – przygotuj się na nadchodzące zmiany w 2024 w zakresie komunikacji, systemu pracy i zarządzania infrastrukturą.

Porozmawiamy o tym, jaka przyszłość czeka biura i uczelnie, a także jak zmieni się dotychczasowy sposób komunikacji, pracy i nauki. Zastanowimy się też nad tym, jak przygotować się na nadchodzące zmiany, a wreszcie zapoznamy się z możliwościami, jakie dają nowoczesne systemy wideokonferencyjne – na przykładzie środowiska Teams Rooms. Zobaczymy również portfolio i platformę do zarządzania urządzeniami od Lenovo.

 

 

 

Po części merytorycznej przeniesiemy się do Let’s go cook, gdzie główną atrakcją będą warsztaty kulinarne, wspólne gotowanie i lunch. Wydarzenie będzie znakomitą okazją do integracji i budowania silnych relacji – w swobodnej atmosferze. Dostarczy ono niezwykłych doznań kulinarnych, których uczestnicy będą nie tylko świadkami, ale także sprawcami.

 

Szczegóły wydarzenia:

  1. Od godziny 11:00 będziemy na Was czekać z kawą i herbatą w Innovation Alley.

  2. Wspólnie zapoznamy się z wnętrzem Microsoft Technology Center. Ze sprawdzonych źródeł wiemy, że naprawdę warto znaleźć się w tym innowacyjnym miejscu, dlatego sami nie możemy się doczekać!

  3. Opowiemy o nowościach technologicznych, a także o możliwościach związanych z zarządzaniem infrastrukturą w AV i  wykorzystaniem panelu administratora w Lenovo i Teams.

  4. Poprowadzimy też praktyczny warsztat w Modern Workshop Room oraz sali Hybrid Suite.

  5. Wymienimy doświadczenia i wspólnie poszukamy pomostu: pomiędzy technologią, a potrzebami zróżnicowanych przestrzeni i ludzi, którzy ich użytkują.

  6. Zapoznamy się z najnowszymi możliwościami w zakresie sal konferencyjnych w biurach, a także sal wykładowych-hybrydowych.

  7. O 13:00 zakończymy część oficjalną i ruszymy w kulinarną podróż!

Informacje praktyczne:

Część merytoryczna odbędzie się w Microsoft Technology Center przy al. Jerozolimskich 195A w Warszawie. Najbliższe miejsca parkingowe znajdują się przy markecie E.Lecrerc Jerozlimskie na ulicy Jutrzenki 156.

Po części merytorycznej wspólnie udamy się do Let’s go coock przy ul. Jutrzenki 76 w pobliżu stacji kolejowej Warszawa Salomea.

 

 

 

Opis warsztatów i lunchu w Let’s go cook

Po części merytorycznej przeniesiemy się do Let’s go cook, gdzie w swobodnej atmosferze zanurzymy się w pasjonujący świat kulinarnych możliwości i poznamy przepisy najciekawsze świąteczne przepisy. Pod okiem doświadczonego szefa kuchni, wspólnie przygotujemy pyszne potrawy. Poznamy gastronomiczne sekrety najlepszych dań świata i zajrzymy za kulisy ich powstawania. Sprawdzimy nasze kulinarne możliwości, a następnie wspólnie skosztujemy przygotowanych potraw i spędzimy czas w swobodnej atmosferze.

 

Chcesz dołączyć do naszego wydarzenia? Zapraszamy do zapisu!

Napisz lub zadzwoń.

Dziękujemy

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.