A + V

Dziękujemy

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Sprawdź aktualne promocje dystrybucji A+V!

Dziękujemy

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

AirMedia firmy Crestron - Przestrzeń konferencyjna na wyciągnięcie ręki

W hybrydowej rzeczywistości biurowej możliwość szybkiego i intuicyjnego uruchamiania spotkań w dowolnym miejscu to podstawa. Z technologią konferencji bezprzewodowych Crestron AirMedia zorganizujesz profesjonalne spotkanie zawsze tam, gdzie tego potrzebujesz. Możesz przekształcić dowolne pomieszczenie w salę konferencyjną i z powodzeniem dzielić się z innymi Twoimi treściami. Z systemem AirMedia firmy Crestron zyskujesz szybki dostęp do kamer, głośników i wyświetlaczy w dowolnym miejscu.

Stwórz nowoczesną przestrzeń konferencyjną 15% taniej z kodem: AirMedia15*

*Kod wpisz w treść wiadomości formularza kontaktowego

W parze taniej: kup system AirMedia w zestawie z Soundbarem i zaoszczędź jeszcze więcej!

Dlaczego AirMedia?

  1. Pełna gama możliwości w parze z prostą obsługą

    Bezprzewodowa technologia i jeden interfejs, na każdym urządzeniu i w każdym pokoju. Dzięki prostej obsłudze spotkanie uruchomi każdy i wszędzie.

  2. Bezpieczna, bezprzewodowa i bezproblemowa współpraca w elastycznym miejscu pracy

    Hybrydowa rzeczywistość biurowa stawia przed nami zupełnie nowe, nieznane do tej pory wyzwania. Aby się do niej dopasować musimy wybrać rozwiązania, z którymi współpraca z osobami pracującymi w różnych miejscach i w różnych trybach stanie się efektywna i naturalna. AirMedia to urządzenie, dzięki któremu jednym kliknięciem stworzysz elastyczne miejsce pracy.

  3. Prostota jednego systemu zarządzania

    Z usługą Crestron XiO Cloud® możesz zarządzać nawet tysiącami urządzeń AirMedia, zarówno lokalnie, jak i globalnie, z jednego pulpitu nawigacyjnego, w zaledwie kilka minut.

Posiadasz już technologię AirMedia firmy Crestron? Wymień ją na nową. Z A+V oszczędzasz i optymalizujesz swoje miejsce pracy!

Produkty objęte promocją

Zainteresowana/y zakupem?

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.