A + V

A+V rozpoczyna współpracę z Shell Polska

2016 | wrzesień

A+V rozpoczyna współpracę z Shell Polska

Z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić informację o rozpoczęciu współpracy z firmą Shell Polska. To jeden z najbardziej znanych koncernów energetycznych na świecie, a od teraz także nasz zleceniodawca.

Naszym zadaniem w ramach kontraktu z Shell Polska będzie wyposażenie w system AV nowej siedziby firmy w krakowskim kompleksie DOT Office. Biuro powstające w Krakowie jest zaprojektowane zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa.
A+V jest odpowiedzialne za projekt, montaż i integrację scentralizowanego systemu AV. Jego częścią będą m. in. projektory laserowe o wysokiej wydajności, monitory wyświetlające informacje o dostępności sal oraz streaming systemu audio po sieci LAN.
Zakończyliśmy już fazę projektowania systemu i uzyskaliśmy akceptację projektu od centralnych jednostek firmy Shell. Obecnie realizujemy drugą fazę działań, która polega na montażu i integracji sprzętu. Wyposażymy kilkadziesiąt meeting roomów, energy hubów oraz strefę restauracyjną. W trzecim etapie działań zajmiemy się integracją oprogramowania Digital Signage, pozwalającego na zdalne zarządzanie informacją dla pracowników we wszystkich budynkach.

 

shell_logo-svg