A + V

A+V na innych kontynentach – za nami Australia, wkrótce wielka Azja!

2021 | czerwiec

A+V na innych kontynentach – za nami Australia, wkrótce wielka Azja!

Pracując w kilku europejskich miastach dla jednej z międzynarodowej korporacji, stworzyliśmy standard AV dla sal wideokonferencyjnych Zoom Rooms. Niezwykle innowacyjne zmiany, które wprowadziliśmy znacznie upraszają obsługę systemu, dlatego klient postanowił wdrożyć go nie tylko w Europie, ale także w Australii i Japonii!

Dotychczas w każdej sali Zoom Room znajdowały się dwa panele dotykowe: jeden do obsługi wideokonferencji, drugi do zarządzania salą. Nasi inżynierowie umożliwili sterowanie całym systemem z poziomu jednego iPada z zainstalowaną aplikacją Zoom. Oprogramowanie napisane przez naszego specjalistę zostało wgrane do aplikacji Zoom Room Control co pozwoliło na:  obsługę wideokonferencji, włączanie/wyłączanie monitora oraz projektora, sterowanie głośnością mikrofonów i głośników oraz wybór źródeł z jednego iPada.

Rozwiązanie to na tyle ułatwia obsługę sal, że zainteresowały się nim australijskie i japońskie oddziały korporacji. Wystąpiliśmy w roli konsultanta i zdalnie przeprowadziliśmy proces wdrożenia zmodyfikowanej wersji aplikacji Zoom Room Control dla klientów w Sydney i Tokio.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych inżynierów i cieszymy się, że ich praca jest doceniania już nie tylko w Europie, ale i na całym świecie!

Jeżeli chciałbyś wdrożyć takie rozwiązanie do swojego biura, skontaktuj się z nami!