A + V

5-lecie firmy

2019 | marzec

5-lecie firmy

Rok 2019 zapisze się w naszej pamięci na długo. Minęło dokładnie 5 lat od założenia firmy A+V, która w 2014 była nowym przedsięwzięciem kilkorga przyjaciół kontynuujących swoją wieloletnią przygodę w branży AV. Dziś niewiele osób pamięta nasze pierwsze biuro, mieszczące się przy ulicy Przestrzennej – właśnie przeprowadziliśmy się do nowej – już trzeciej z kolei – siedziby mieszczącej się w centrum Wrocławia w nowym biurowcu Sagittarius, w której dziś pracuje niemal 30 osób. Postanowiliśmy uczcić 5. urodziny naszego – już nie tak małego – start-upu, prezentując przy tej okazji gościom naszą nową przestrzeń pracy.

Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy przyjaciół, którzy towarzyszą nam od początku naszej drogi. To dzięki owocnej współpracy z nimi zrealizowaliśmy niemal 300 nietuzinkowych projektów, które prezentowaliśmy Państwu z wielką dumą.

Wieczór rozpoczęliśmy występem wrocławskich stand-uperów. Tym samym już na powitanie otrzymaliśmy potężną dawkę śmiechu, dzięki której atmosfera rozluźniła się do granic możliwości.

Mnóstwo radosnych chwil dostarczyła nam również przemowa Prezesa – pełna wspomnień, ale także planów na przyszłość. Było to podsumowanie drogi, jaką przeszliśmy w ciągu 5 lat działalności i ukłon w stronę wszystkich osób, które pomagały nam budować sukces firmy. Przy tej okazji wznieśliśmy urodzinowy toast oraz skosztowaliśmy pysznego tortu. Wysłuchaliśmy również niezwykle wzruszających życzeń Pana Andrzeja Jabłońskiego – autorytetu w dziedzinie automatyki i legendy Politechniki Wrocławskiej, który nie tylko wprowadzał wielu z naszych pracowników w tajniki wiedzy technicznej, ale przede wszystkim od samego początku wspierał A+V będąc przyjacielem naszej firmy.

Wielką niespodzianką tego wieczoru był występ naszego zespołu muzycznego – w składzie: Jarosław Kołcun, Łukasz Dziedziuch, Filip Konik, Marcin Bogaczyk oraz gościnnie Natalia Kołcun. Członkowie bandu zaprezentowali się gościom z mniej oficjalnej strony – zagrali kultowe utworu polskich i zagranicznych zespołów, porywając tłum do wspólnej zabawy.

Z uśmiechami na ustach i w szampańskich nastrojach kontynuowaliśmy rozmowy w kuluarach i wspólną zabawę. Nie zabrakło także wspólnych zdjęć, które prezentujemy Państwu, wspominając jednocześnie ten wspaniały wieczór.