A + V

Dziękujemy

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Zapraszamy na szkolenie NETGEAR AV!

Weź udział w certyfikowanym szkoleniu NETGEAR AV i zyskaj dodatkowe umiejętności w zakresie projektowania i wdrażania systemów AV opartych na produktach Crestron

Dziękujemy

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Zapraszamy na szkolenie NETGEAR AV over IP, które odbędzie się w dniach 17-18 października 2023 we wrocławskiej siedzibie biura A+V. To wydarzenia dla wszystkich, którym zależy na lepszym zrozumieniu funkcjonowania infrastruktury sieciowej.

 

Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu „NETGEAR AV over IP”.

 

AGENDA

Dzień pierwszy:

– 11:00 AV over IP – jedyna możliwa droga

– 12:00 Technologie IP wymagane do AV over IP

– 13:00 Poziom wiedzy sieciowej wymagany do wdrożenia AV over IP

– 14:00 Jakie przełączniki pod AV

– 16:00  Konfiguracja przełącznika dedykowanego dla AV

(W trakcie szkolenia przewidzieliśmy dla Państwa lunch, a pierwszy dzień zostanie zakończony wieczorną integracją)

 

Dzień drugi:

– 10:00 Kontroler

– 11:30 Okablowanie LAN i diagnostyka

– 12:30 Monitorowanie urządzenia

 

Poznaj bliżej firmę NETGEAR

NETGEAR to firma, która przekształca pomysły w innowacyjne produkty sieciowe, zapewniające łączność między ludźmi.  Działania te są siłą napędową naszego świata: to właśnie sprawna, cyfrowa komunikacja rozwija nasze biznesy i wprowadza w naszym życiu postęp. NETGEAR od lat umiejętnie łączy innowację z intuicyjną i prostą obsługą urządzeń,

Szkolenie z technologii IP oraz przełączników M4250 firmy Netgear może być bardzo przydatne w pracy z projektami wykorzystującymi produkty firmy Crestron. Zwłaszcza, jeśli projekty te wymagają zaawansowanej konfiguracji sieciowej

Dlaczego warto?

 1. Konfiguracja sieci

  Szkolenie z technologii IP pomoże Ci zrozumieć podstawy działania protokołów sieciowych, adresacji IP i zarządzania sieciami. To jest kluczowe, aby prawidłowo skonfigurować sieć, w której będą działać urządzenia Crestron.

 2. Przełączniki M4250

  Przełączniki są niezbędnym elementem infrastruktury sieciowej w projektach Crestron, zwłaszcza jeśli pracujesz nad zaawansowanymi rozwiązaniami AV i sterowaniem. Przełączniki M4250 firmy Netgear są specjalnie zaprojektowane do obsługi systemów AV, co oznacza, że są w stanie obsłużyć wymagania przepływu danych i jakości usług (QoS), co jest kluczowe w systemach AV.

 3. Konfiguracja VLAN

  W projektach AV często stosuje się wirtualne sieci lokalne (VLAN), aby izolować i zarządzać ruchem między różnymi urządzeniami. Szkolenie z technologii IP i sieci VLAN może pomóc Ci w prawidłowej konfiguracji i zarządzaniu tymi segmentami sieci.

 4. Rozwiązywanie problemów

  Zrozumienie IP i konfiguracji sieciowej pomoże Ci lepiej rozumieć i diagnozować ewentualne problemy z siecią w trakcie instalacji i eksploatacji systemów Crestron.

 5. Integracja systemów

  W miarę jak technologia AV i kontrola stają się bardziej zintegrowane z siecią, wiedza z zakresu technologii IP i przełączników może pomóc w zapewnieniu płynnej integracji między urządzeniami Crestron a infrastrukturą sieciową.

AV over IP to nowy standard w świecie AV. Oto przykłady jego wdrożenia w projektach prowadzonych przez A+V oraz firmę Crestron:

Chcesz dołączyć do szkolenia?

Napisz do nas lub zadzwoń! Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona.

Dziękujemy

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.