A + V

Wyzwanie

Jak stworzyć centrum szkoleniowo-konferencyjne, które będzie wyróżniać się na tle pozostałych tego typu obiektów? Odpowiedź tkwi w szczegółach, a właściwie w multimediach. Oddanie Użytkownikowi nowoczesnego systemu multimedialnego i zintegrowanego sterowania, charakteryzujących się dużą funkcjonalnością i elastycznością, potrafi zrobić różnicę.

Opis Systemu

Zakres projektu obejmował salę audytoryjną, salę konferencyjną dzieloną i korytarze obiektu. W reprezentacyjnej sali audytoryjnej znajdziemy m.in. wielkoformatową projekcję z możliwością podglądu obrazu za pomocą kamery PTZ wysokiej rozdzielczości, wysokiej jakości nagłośnienie, tłumaczenia symultaniczne, oświetlenie efektowe i kontrola zaciemnienia sali.

Sala konferencyjna dzielona sprawnie obsłuży typowe spotkania konferencyjne, oddając Użytkownikom do dyspozycji system projekcji i nagłośnienie, w tym system dyskusyjny porządkujący przebieg spotkania. Dzięki integracji wszystkich pomieszczeń za pomocą jednej matrycy cyfrowej DigitalMedia firmy Crestron oraz konsolety cyfrowej Yamaha, system można indywidualnie skonfigurować pod dane wymagania. Dodatkowo wykorzystany w systemie zaawansowany cyfrowy procesor graficzny może podnieść atrakacyjność projekcji za pomoc obróbki obrazu w czasie rzeczywistym. Wyświetlanie na 7 metrowym ekranie głównej prezentacji i jednocześnie okienka z podglądem prelegenta i edytowalnym polem tekstowym, na przykład pole z jego nazwiskiem? Do tego transmitowanie sygnału multimedialnego na żywo do Internetu i na monitory DigitalSignage na obiekcie? Nie ma problemu – do skonfigurowania w kilka sekund, za pomocą intuicyjnych aplikacji graficznych, na panelach dotykowych zintegrowanego systemu sterowania firmy Crestron.

Szczegóły:
http://www.sit.slupsk.pl/content/audytorium.html
http://www.sit.slupsk.pl/content/sala-konferencyjna.html

Efekt

Przemyślany projekt i sprawne wdrożenie przez wykwalifikowany zespół współpracujący z Użytkownikiem – recepta na zrealizowanie inwestycji unikatowej w skali regionu, a nawet kraju.