A + V

Wyzwanie

Wymagający klienci to grupa odbiorców, których bardzo lubimy. Dzięki nim możemy pokazać pełnię swoich możliwości i kompetencji. Takim klientem był właściciel pensjonatu Bania w Białce Tatrzańskiej, który wpadł na pomysł utworzenia luksusowego hotelu w góralskim klimacie, z nutą nowoczesności. Połączenie tradycji z nowoczesnością jest nie lada sztuką. Podjęliśmy się tego wyzwania.

Opis systemu

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy system audiowizualny, który obejmował sale konferencyjne, sale konsumpcyjne, recepcję, bar i dyskotekę, a także korytarze hotelowe. Wszystkie sale konferencyjne zostały wyposażone w niezależne systemy projekcji obrazu i dźwięku wysokiej jakości (Sony, Tannoy), a także systemy sterowania salą konferencyjną z poziomu paneli dotykowych. Ponadto zintegrowaliśmy całość systemu w taki sposób, że użytkownik Sali oprócz zarządzania systemem audiowizualnym, może sterować również roletami, kotarami i oświetleniem.

Sale konsumpcyjne, bar i hol wejściowy zostały wyposażone w strefowy system nagłośnienia, umożliwiający emitowanie niezależnych źródeł do każdej z powyższych stref. Sterowanie głośnością, oraz wybór źródła dźwięku odbywają się z poziomu bardzo estetycznych paneli naściennych 2,8’’. Dodatkowo hall wyposażony został w system projekcji obrazu, umożliwiający prezentowanie dynamicznych treści kierowanych do gości hotelowych.

Dopełnieniem całości był system dystrybucji informacji audiowizualnej, czyli tzw. Digital Signage, rozmieszczony w różnych punktach hotelu, rozszerzony o możliwość prezentowania treści w trybie live streaming.

Efekt

Montaż projektorów, paneli, monitorów – nie stanowi dla większości firm AV wielkiego problemu. Jednakże wykonanie takich prac, przy zachowaniu klimatu obiektu – to już nieco wyższa liga. Dokładając do tego funkcjonalność oraz prostotę obsługi, otrzymaliśmy system audiowizualny na wysokim poziomie i przyjemny dla oka, co możecie sami zobaczyć w naszej galerii zdjęć.