A + V

Wyzwanie

Świadomość wśród kadry zarządzającej na krajowych uczelniach wzrasta a nieprzemyślane inwestycje w przypadkowe rozwiązania audio-video są coraz rzadsze. Cieszy nas to, bo możemy częściej pokazywać swoje kompetencje również na rynku edukacji, do niedawna zdominowanym przez mało funkcjonalne i niskiej jakości rozwiązania.

Zakres prac

Dolnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Techniki w Polkowicach potraktowała inwestycję w system AV priorytetowo. Zlecając nam prace projektowe oczekiwano przede wszystkim:

Rozwiązanie

Dobry projekt zaowocował sprawną realizacją obejmującą następujący zakres AV:

We wszystkich salach transmisję obrazu oparto o rozwiązanie Crestron DigitalMedia. Wszystkie sale wyposażono w zintegrowany system sterowania oferując kontrolę na wyposażeniem AV, oświetleniem i roletami za pomocą paneli dotykowych oraz klawiatur zastępujących tradycyjne wyłączniki ścienne. Wyposażenie standardowo obejmowało system prezentacji obrazu oraz system nagłośnienia.

Efekt

Inwestycja w nowy budynek i nowoczesną infrastrukturę przynosi wymierne efekty. Korzysta na tym kadra dydaktyczna i studenci, którzy pracują w komfortowych warunkach. Korzysta na tym wizerunek uczelni, co odzwierciedla się w rankingach uczelnianych (nr 2 w Polsce w rankingu najlepszych niepublicznych uczelni magisterskich w kategorii Warunki kształcenia na 70 notowanych szkół!). W końcu korzysta na tym region, w wizerunek którego, wpisuje się nowoczesna uczelnia nadążająca za współczesnymi standardami i pozytywnie wyróżniająca się na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.
Miło nam, że możemy mieć wpływ na tworzenie rozpoznawalnej marki uczelni i regionu.