A + V

Dziękujemy

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Sprawdź aktualne promocje dystrybucji A+V!

Dziękujemy

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Panele dotykowe firmy Crestron pozwalają na bezproblemowe sterowanie systemami AV i łatwą rezerwację sal. Wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz!

W naszym asortymencie znajdziesz:

Panele do rezerwacji sal

Panele do rezerwacji sal w przejrzysty sposób obrazują zajętość sali w ciągu całego dnia oraz pozwalają na rezerwację sali konferencyjnej bez konieczności wracania do biurka. Dzięki temu pracownicy oszczędzają swój czas i zyskują możliwość szybkiego i samodzielnego zarządzania przestrzenią biurową.

Panele dotykowe do sterowania systemami audiowizualnymi

Panele dotykowe firmy Crestron umożliwiają bezproblemową obsługę systemów audiowizualnych. Dzięki nim, w prosty sposób uruchomisz projektor, oświetlenie czy spotkanie. Panele są kompatybilne z najpopularniejszymi rozwiązaniami do pracy hybrydowej takimi jak np. Microsoft Teams Rooms.

Zyskaj kontrolę nad całym systemem AV z panelami dotykowymi od firmy Crestron, które do końca wakacji kupisz u nas 10% taniej*

*Kod wpisz w treść wiadomości formularza kontaktowego

Dlaczego warto?

 1. Pełna gama możliwości

  Dzięki panelom dotykowym firmy Crestron możesz w prosty sposób zarządzać całym systemem audiowizualnym, a także rezerwować sale konferencyjne stojąc bezpośrednio przy sali – bez konieczności powrotu do biurka.

 2. Intuicyjna obsługa i przyjazny interfejs

  Panele są łatwe w obsłudze, a dzięki personalizowanym, intuicyjnym wizualizacjom dostosujesz je do swoich potrzeb. Możesz wybierać wśród paneli dotykowych naściennych, a także tych, z których możesz bez problemu korzystać na stole lub przy biurku.

 3. Cały system audiowizualny w zasięgu Twojej ręki

  Jeden panel dotykowy pozwala koordynować dźwięk, obraz, a także oświetlenie w Twojej przestrzeni biurowej. Panele dotykowe od Crestron to optymalizacja, która uwolni Twój czas.

 4. Rozwiązanie zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach

  Panele dotykowe od firmy Crestron skracają dystans na linii użytkownik-technologia, a także upraszczają to, co do tej pory było skomplikowane.

Przykładowe produkty objęte promocją możesz obejrzeć tutaj:

Oferta promocyjna ważna do końca wakacji lub do wyczerpania zapasów.

Posiadasz panel dotykowy firmy Crestron? Wymień go na nowy z kodem rabatowym 15%!

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły promocji i otrzymać listę dostępnych produktów.

Zainteresowana/y zakupem?

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.