A + V

Oferta dla

Serwis systemów AV

Serwisujemy wykonane przez nas systemy i instalacje audiowizualne. Serwisujemy również to, co zrobiła nasza konkurencja. Jesteśmy zawsze gotowi pomóc Ci w kłopotach i sprawić, że jeśli postawisz na nas, przestaniesz je mieć.

obsługa gwarancyjna wykonanych przez nas instalacji

Obejmujemy opieką serwisową wykonane przez nas systemy. Posiadamy własny dział serwisu, wyspecjalizowany w zakresie audio-wideo i sterowania.

serwis pogwarancyjny instalacji naszych i pozostałych

Po okresie gwarancji większość urządzeń i systemów może nadal pracować i spełniać swoje zadanie. Istotne jest, aby w tym okresie położyć nacisk na konserwację i właściwą opiekę serwisową. Świadczymy usługi obsługi pogwarancyjnej zarówno „własnych” systemów, jak również systemów wykonanych przez inne firmy niezainteresowane dalszą opieką nad instalacją.

wymiana elementów eksploatacyjnych

Bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na długotrwałą i niezawodną pracę urządzeń jest wymiana elementów ulegających naturalnemu zużyciu, takich jak: lampy, filtry, koła barwne, baterie, itp. Dbałość w tym zakresie oznacza dłuższe życie urządzeń, co finalnie przekłada się na brak konieczności zakupu nowych.

diagnostyka urządzeń

Urządzenia powinny pracować w określonych warunkach, a także cechować się parametrami podanymi przez producentów. Nasi pracownicy potrafią ocenić te dwa aspekty funkcjonowania urządzeń- co pozwala na prawidłową diagnozę i podjęcie odpowiednich, dalszych kroków.

Korekty, poprawki i naprawy bieżące

Aby cały system funkcjonował poprawnie i efektywnie, jego najmniejsze składowe muszą działać prawidłowo. Nasi pracownicy przeprowadzają naprawy bieżące, dokonują korekt i poprawek, aby system działał optymalnie.

usprawnienia w oprogramowaniu sterującym

Bardzo często przyczyną nieprawidłowego działania systemu jest niewłaściwy algorytm sterujący pracą urządzeń. Mamy ogromne doświadczenie w przygotowaniu i optymalizacji oprogramowania sterującego. Wprowadzamy konieczne zmiany i korekty.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu!

A+V Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Sucha 2
50-086 Wrocław
tel. +48 71 715 62 21
mail: serwis@aplusv.pl