A + V

An offer for

Corporations

Nasza oferta przeznaczona jest dla każdej firmy, która chce odnosić sukcesy. Organizacjom tym pomagamy wyposażać sale konferencyjne i szkoleniowe w systemy, którą pozwalają sprawnie i w komfortowy sposób przeprowadzić spotkanie, prezentację, czy wideokonferencję. W celach wizerunkowych tworzymy show-roomy, zaś w celach budowania i utrzymywania relacji ze swoimi pracownikami – korporacyjne systemy informacyjne.

Systemy informacyjne

Skuteczna komunikacja z pracownikiem to podstawowe zadanie dla każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa. Monitory systemu informacyjnego rozmieszczone w odpowiednich miejscach w strefie wejścia, ciągach komunikacyjnych, na stołówkach czy w strefach relaksu pozwolą na skuteczne dotarcie z informacją i przekazem do pracowników. Wyświetlane treści mogą dotyczyć planów i strategii przedsiębiorstwa, informować o wprowadzanych nowych standardach w organizacji, mogą edukować, a nawet budować odpowiedni wizerunek firmy w oczach pracowników wpływając pozytywnie na relacje pomiędzy nimi a firmą.

Showroom

Kreowanie wizerunku firmy, budowanie odpowiedniej atmosfery przed oficjalnym spotkaniem z klientem lub kontrahentem, czy też przedstawienie własnej oferty w sposób nowoczesny- to sprawy niezwykle istotne. Zamiast długiego opowiadania i żmudnej wycieczki po firmie zaprośmy ich na krótki i przemyślany w każdym szczególe pobyt, w przygotowanym odpowiednio do tego miejscu. Showroom z zaplanowanym scenariuszem, dobrym lektorem i odpowiednio wyświetlonym materiałem audiowizualnym, zbuduje pożądany obraz i wizerunek Twojej firmy, pozwoli stworzyć odpowiednie tło do rozmów z kontrahentami.

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Dobrze wyposażona sala konferencyjna to miejsce spotkań z klientami i kooperantami, jak również spotkań w ramach własnej organizacji jest wizytówką każdej nowoczesnej firmy. Naciśnięcie jednego przycisku na klawiaturze, tablecie czy smartfonie spowoduje, że system sali konferencyjnej przygotuje się do wybranego rodzaju prezentacji. Automatycznie zostanie rozwinięty ekran, włączony projektor, przyciemni się oświetlenie. Komfort dla Twoich pracowników i dobre wrażenie na klientach gwarantowane.

If you are:

Projektantem

Podpowiemy Ci jak zaprojektować system informacyjny dla korporacji i w jej oddziałach, o czym powinieneś pamiętać i czego nie powinieneś zapomnieć. Pracujemy w środowisku AutoCAD.

Generalnym Wykonawcą

Złożymy Ci interesującą ofertę. Nasze doświadczenie w wieloletniej współpracy z Generalnymi Wykonawcami Inwestycji zaowocowało realizacjami z takimi firmami jak Budimex, Skanska, Erbud i wieloma innymi.

Inwestorem

Podpowiemy Ci czego możesz oczekiwać od projektu i wykonawcy. Jeśli stoisz przed zadaniem sformułowania funkcjonalności i parametrów, podpowiemy, które z nich będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie, które sprawią, że Twój system będzie się wyróżniał na tle innych a zarazem pomogą najlepiej zrealizować postawione cele. Mamy w tym duże doświadczenie.